Contact

Heb je hulp of advies nodig? Of heb je een vraag over je bestelling, onze producten, onze diensten of onze certificaten? Wij helpen je graag! Bel onze klantenservice via 00800-76663853 of stuur een e-mail naar klantenservice@sonneveld.com. Ben je op zoek naar de contactgegevens van één van onze accountmanagers of baktechnische adviseurs? Kijk dan onderaan deze pagina. Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.  

Sonneveld Group B.V.

Hoofdvestiging
Rietgorsweg 1-3
3356 LJ Papendrecht
Nederland

Vestiging
Coenecoop 27
2741 PG Waddinxveen
Nederland

 

Algemene gegevens

Tel.: +31 78 644 25 25
E-mail: info@sonneveld.com
KvK nummer: 23020789
BTW nummer:
NL001920455B01

Commercieel Directeur

Pim van der Breggen

Commercieel Directeur Nederland

pim.vanderbreggen@sonneveld.com

+31 (0)6 201 354 70

Accountmanagers

Hille-Jan Oppedijk

Verkoopleider Ambacht BeNeLux

hille-jan.oppedijk@sonneveld.com

+31 (0)6 577 643 21

Ad Hanemaaijer

Accountmanager banket

ad.hanemaaijer@sonneveld.com

+31 (0)6 538 413 79

Frank van der Giessen

Accountmanager

frank.vandergiessen@sonneveld.com

+31 (0)6 534 643 62

Klaas Struiksma

Rayonmanager

klaas.struiksma@sonneveld.com

+31 (0)6 229 477 77

Olaf van Hemert

Accountmanager Middenbedrijf

olaf.vanhemert@sonneveld.com

+31 (0)6 203 007 27

Wouderick van Dam

Accountmanager / Marketeer-on-route

wouderick.vandam@sonneveld.com

+31 (0)6 445 723 92

Marco Lenes

Key accountmanager

marco.lenes@sonneveld.com

+31 (0)6 468 379 90

Erik Ligtenberg

Key accountmanager

erik.ligtenberg@sonneveld.com

+31 (0)6 218 362 97

Evert Bos

Key accountmanager banket

evert.bos@sonneveld.com

+31 (0)6 229 914 40

Jaap van Bavel

Key accountmanager

jaap.vanbavel@sonneveld.com

+31 (0)6 138 573 29

Baktechnische adviseurs

Bart Beerens

Baktechnisch adviseur

bart.beerens@sonneveld.com

+31 (0)6 201 309 42

Herald Vugs

Baktechnisch adviseur

herald.vugs@sonneveld.com

+31 (0)6 532 348 09

Niek van Waarde

Baktechnisch adviseur

niek.vanwaarde@sonneveld.com

+31 (0)6 528 672 64

Joyce Schriks

Baktechnisch adviseur banket

joyce.schriks@sonneveld.com

+31 (0)6 823 615 75

Willem Jan de Bie

Baktechnisch adviseur

willem-jan.debie@sonneveld.com

+31 (0)6 532 263 14