In de bakkerij met Frank Hazenberg van Bakkerij Vlinder

Aan de multiculturele Nieuwe Binnenweg in Rotterdam zit Bakkerij Vlinder, onderdeel van Stichting Middin. Frank Hazenberg is er begeleidend bakker. De bakkerij levert brood aan diverse zorghuizen binnen de stichting én verkoopt brood, gebak en koekjes aan consumenten in de aangrenzende winkel.

July 16, 2018

Wie ben je en wat doe je?

Ik heb 28 jaar een eigen zaak gehad in Vlaardingen en was daarna twee jaar docent brood & banket bij het Zadkine College. Toen kwam deze uitdaging voorbij. Bakkerij Vlinder is een leerbedrijf, het doel is mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt een werkplek te bieden. Omzet en winst zijn dus niet onze prioriteit. Met collega-bakkers Ron en Wim en begeleidster Katinka ondersteunen we dertig leerlingen, waarvan de meeste een verstandelijke of lichamelijke handicap hebben. Soms aangeboren en soms door een ongeval. Onze belangrijkste taak is een goede structuur aanbrengen, met veel controle stapjes, zodat de leerlingen zich kunnen ontwikkelen.

Wat maakt jullie succesvol?

Ondanks alle beperkingen hebben we elke dag toch een heel ruim assortiment met een goede kwaliteit. Dat geeft ons bestaansrecht. We krijgen van de klanten natuurlijk wat meer krediet vanwege onze achtergrond, maar die marge is klein. Je moet uiteindelijk wel gewoon dagelijks een vers en breed assortiment en kwaliteit bieden.

Waar staat Bakkerij Vlinder om bekend?

Speltpompoenbrood is onze topper en op de plaat gebakken granolabrood doet het ook goed. Daarnaast staan we bekend om ons brede assortiment koekjes, we hebben wel 20 tot 25 verschillende soorten. Koekjes zijn vaak bewerkelijk, maar erg leuk voor de zorgcliënten om te maken.

Waar ben je trots op?

Dat we de kleine succesjes blijven zien. Voor de één is dat bijna zelfstandig een product maken, voor de ander is dat drie amandeltjes netjes op een gevulde koek leggen. Als zij een reden hebben om op te staan, met een glimlach binnenkomen en met een knuffel weggaan, dan ben ik trots en heb ik een mooie dag gehad.

Wat is je ambitie?

Mijn persoonlijke ambitie is om meer te leren over de diverse ziektebeelden en achtergronden van onze leerlingen. Daarnaast zou het mooi zijn om de omzet wat omhoog te krijgen, maar dat is dus niet het hoofddoel.

Hoe spelen jullie in op klantbehoeften?

Dat ligt bij ons net een beetje anders dan bij een gewone bakkerij, omdat we meer uitgaan van onze leerlingen. Maar natuurlijk proberen we te luisteren naar onze klanten in de winkel. Zo hebben we belegde broodjes en koffie ‘to go’. En omdat we vrij veel toeristen binnen krijgen, leert een van onze leerlingen nu Engels.

Welke uitdagingen zie je?

Het is een lastige markt, ik heb zelf ondervonden hoe moeilijk het is om als bakker je hoofd boven water te houden. Bakkerij Vlinder is twee jaar geleden begonnen en doet het heel goed. Maar een goedlopende bakkerswinkel opzetten kost tijd en heel veel energie en toewijding. ik merk vaak dat zelfs buurtgenoten nog steeds niet weten dat we hier zitten.

En welke kansen?

We hebben drie inkomstenbronnen: de leerlingen hebben een indicatie voor dagbesteding, het leveren van brood en aanverwanten aan de zorginstellingen van Stichting Middin in Rotterdam en natuurlijk de verkoop van producten in de winkel. Dat geeft ons een stevige fundatie.

Wat was jullie meest succesvolle actie?

Rond Moederdag mochten kinderen hier zelf een taart bakken voor hun moeder, dat was een groot succes. Daarnaast flyeren we iedere maand in de buurt met een paar aanbiedingen. Dat doen de zorgcliënten zelf en dat is altijd weer feest. Ze gaan eropuit, spreken buurtgenoten en dragen trots uit wat ze doen.

Hoe houd je je personeel betrokken?

Negen van de tien leerlingen in Bakkerij Vlinder willen heel graag, maar vaak moet je ze er wel iedere keer bijtrekken. Veel schouderklopjes uitdelen en complimentjes geven. Maar daar zijn we allemaal gevoelig voor, toch?

Heb je een tip voor collega’s?

Uit ervaring weet ik dat als je een eigen zaak hebt, je altijd bezig bent met de cijfertjes. Maar geniet ook van het proces, neem tijd voor contact met medewerkers en klanten, deel schouderklopjes uit. En blijf vooral de kleine succesjes zien.

Hoe ondersteunt Sonneveld jullie?

We zijn maar een heel kleintje natuurlijk, maar ik vind het belangrijk om op de hoogte te blijven van de markt en daar is Sonneveld goed in. Daarnaast zijn we erg blij met het kleinbroodpoeder, het vruchtenbroodpoeder en natuurlijk de Kwarkbol, die het al zo lang goed doet.

Meer inspiratie?

Kijk bij ‘Inspiratie’ voor meer inspirerende succesverhalen. Ben je zelf ook trots over het succes dat je hebt geboekt door met ons samen te werken? Stuur een mail naar redactie@sonneveld.com, laat het weten aan één van onze baktechnische adviseurs of geef het aan bij je accountmanager. Wellicht is jouw verhaal hier dan ook binnenkort te vinden! De contactgegevens vind je op onze contactpagina.